€1,190.00
  • Tapworks 30ED

Prekės kodas: TAP30ED

Turimas kiekis: 1

Gamintojas: Tapworks

Elektroninis filtro valdymo vožtuvas.

LCD ekranas valdymo vožtuve.

Pastoviai rodomas pratekančio vandens kiekis.

Filtro regeneracija priklauso nuo suvartoto vandens kiekio.

Nuolatinė darbo parametrų kontrolė (kontrolei galime naudoti modemo jungtis EASE/ESP).

Nutrūkus elektros tiekimui, nustatymai atmintyje išlieka iki 24 val.

Proporcinė minkštinimo dervos regeneracija (priklausomai nuo užterštumo lygio).

Žemi eksploatacijos kaštai (sumažintas regeneracijai reikalingas vandens ir druskos kiekis).

€1,190.00

Vandens minkštinimo filtras Tapworks 30ED yra pilnai automatizuotas. Sistemos priežiūra minimali, naudojimasis labai supaprastintas: filtravimo procesai visiškai automatizuoti; periodiškai pakaks tikrinti tik druskos kiekį,druskos tirpalo laikymo talpoje. Tapworks 30ED našus vandens minkštinimo filtras, kurio vandens pralaidumas siekia iki 2500 litrų per valandą. Puikus pasirinkimas tinkantis kavinėms, barams, restoranams, kepykloms ir pan. 

Valdymo vožtuvas. Pagamintas iš korozijai atsparių plastikinių medžiagų, turi mažiau judančių dalių nei kituose vožtuvuose. Vožtuvuose naudojamas patentuotas tefloninis viengubas diskas. Maksimali slėgio riba iki 8,0 bar. 

Valdymo savybės. Paprastas, vartotojui suprantamas, filtro programavimas ir valdymas.

Vieno colio (1") dstributorius, jungtys ir kitos detalės. TAPWORKS garantuoja vartotojui saugų vandens debetą. 1" detalės eliminuoja riziką ir pavojus, susijusius su prietaisų kalkėjimu dėl vandens srauto mažėjimu minkštinimi procese.  

Druskos tirpalo siurbimo vožtuvas,  pagamintas iš nerūdijančių medžiagų. Dvigubos apsaugos mechanizmas patikimai apsaugo nuo vandens išsiliejimo iš talpos. Įranga FILL ciklo metu naudoja minkštą vandenį.  

24V elektros transformatorius: paprastas ir saugus pajungimas į elektros tinklą, nesudėtingas valdymas, aukšta saugumo klasė. 

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Slėgio ribos

bar

 1,4 – 8,0

Vandens temperatūros ribos

 4 - 49

Užpildo kiekis

ltr

 25

Maksimalus susumuotas geležies Fe++ ir mangano Mn++ kiekis vandenyje* (konsultuotis) 

mg/l

 2,2 be pašalinimo garantijos

Maksimalus bendrasis kietumas vandenyje

mg-ekv/l

 17

Nominalus debitas

m3/h

 2,0

Vid. vandens sąnaudos regeneracijos metu

ltr

 125 - 150

Vid. druskos sąnaudos regeneracijai

kg.

 4,0

Druskos talpos dydis

kg.

 75

Pajungimo diametras

Coliai

 1''

Išmatavimai

(Gylis x Plotis x Aukštis)

cm  47 x 47 x 123

TapWorks vandens minkštinimo sistemose paruoštas vanduo sutaupys Jūsų laiko ir pinigų buities prietaisų priežiūrai ir remontui, nes neleis susidaryti netirpioms apnašoms - kalkėms. Šildymo ir garo katilai bus taupesni, nes nereikės papildomai šildyti storo kalkių sluoksnio; skalbdami ar dažydami audinius nebenaudosite brangių priedų nuo apkalkėjimo, sunaudosite mažiau skalbimo, minkštinimo priemonių; įrenginių kaitinimo elementai bus švarūs - neišteps audinių, prietaiso sudedamųjų dalių; suminkštintu vandeniu išplauti indai spindės ir atrodys švaresni; nekalkės kranai, katilai, vandens šildymo sistemos. Vandens minkštinimo sistemose paruoštą vandenį geriau pritaikysite savo poreikiams, nei įprastą vandenį.Suminkštintas vanduo geriau pašalins nešvarumus prausiantis ir padarys Jūsų odą standžią ir skaisčią.

 

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink