SomSystem 30E-C

Akcija -20%

Prekės kodas: A-25R(C)

Turimas kiekis: 9

SomSystem 30E-C
€67900 €84900 su PVM
Sutaupote - €17000
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: ŠOMIS

SomSystem 30E-C. Tai yra naujas, mūsų įmonės specialistų sukomplektuotas filtras, neatsiliekantis nuo garsiųjų amerikietiškų filtrų WATERBOSS ar ECOWATER. Praktiškas, našus, bei daugiafunkcinis minkštinimo filtras, galintis be vargo susitvarkyti su kietumu ir nedideliu kiekiu geležies vandenyje. SOMSYSTEM serijos filtrai yra kompaktiški, todel neužims daug vietos, o naudojimas - visiškai supaprastintas. Vartotojui suprantamas filtro programavimas ir valdymas, filtravimo procesai yra automatizuoti, todel pakaks tiesiog periodiškai patikrinti druskos kiekį talpoje, o amerikietiško CLACK valdymo vožtuvo kompiuteris, koreguos filtro regeneracijų intervalus pagal jūsų vandens suvartojimą. Tokiu būdu optimizuojasi druskos ir vandens sąnaudos. CLACK valdymo vožtuvo pagalba, filtras regeneracijos metu naudoja suminkštintą vandenį, todėl druskos talpa visada išlieka švari.

Vieno colio (1") distributorius, jungtys ir kitos detalės. CLACK garantuoja vartotojui saugų vandens debetą. 1" detalės eliminuoja riziką ir pavojus, susijusius su prietaisų kalkėjimu dėl vandens srauto mažėjimu minkštinimi procese.

Dvigubos apsaugos mechanizmas patikimai apsaugo nuo vandens išsiliejimo iš talpos. SOMSYSTEM įranga FILL ciklo metu naudoja minkštą vandenį.

Nerasojantis apvalkalas apsaugo įrenginį nuo kondensato kaupimosi, suteikia patrauklią išvaizdą. Funkcionalus šiuolaikiškas dizainas.

24V elektros transformatorius: paprastas ir saugus pajungimas į elektros tinklą, nesudėtingas valdymas, aukšta saugumo klasė.

* Elektroninis, automatinis filtro valdymo vožtuvas;
* Filtro regeneracija priklauso nuo suvartoto vandens kiekio;
* Aukšciausios klasės "LEWATIT" katijonitine derva;
* Žemi eksploatacijos kaštai;
* Tvirtas ir patikimas korpusas.

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Slėgio ribos

bar

1,4 – 8,6

Vandens temperatūros ribos

4 - 49

Užpildo kiekis

l

25

Maksimalus leistinas bendras geležies kiekis vandenyje*(konsultuotis)

mg/l

1,5

Maksimalus leistinas kietumas vandenyje

mg-ekv/l

15

Nominalus/Maksimalus debitas

m3/h

0,9 - 2,2

Vid. vandens sąnaudos regeneracijos metu

l

90-105

Vid. druskos sąnaudos regeneracijai

kg.

3,0

Druskos talpos dydis

kg.

50

Pajungimo diametras

Coliai

1''

Išmatavimai

(Gylis x Plotis x Aukštis)

cm 50 x 33 x 114

 

Montavimo vietoje reikalinga kanalizacija ir elektros instaliacija.


SOMSYSTEM minkštinimo sistemose paruoštas vanduo, sutaupys Jūsų laiko ir pinigų, buities prietaisų priežiurai ir remontui, nes neleis susidaryti netirpioms apnašoms - kalkėms. Šildymo ir garo katilai bus taupesni, nes nereikės papildomai šildyti storo kalkių sluoksnio, skalbdami audinius nebenaudosite brangių priedų nuo apkalkėjimo, sunaudosite mažiau skalbimo, minkštinimo priemonių. Įrenginių kaitinimo elementai bus švarūs - neišteps audinių, prietaiso sudedamųjų dalių, o suminkštintu vandeniu išplauti indai spindės ir atrodys švaresni.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Elektroninis filtro valdymo vožtuvas. LCD ekranas valdymo vožtuve. Pastoviai rodomas pratekanč..
€1,19000
229
Druska "BROXO" 6-15 (25 kg) Druską įsigyti galima tik fizinėse parduotuvėse. Nesiunčiam..
Nuo €1800
243
Vandens minkštinimo filtras Somsystem Som25   ..
€55100€68900
854
Rašyk
Skambink