• Tiesioginio srauto sistema RO400C

Prekės kodas: RO400C

Turimas kiekis: Išparduota

€359.00

Vienas iš geriausių būdų būti sveikiems – gerti tyrą vandenį. RO400C tiesioginio srauto filtravimo sistema teikia tyriausią vandenį visoms reikmėms. Kasdien geriant 2–3 litrus sistemos išvalyto vandens, pagerės bendra kūno būklė, sustiprės imuninė sistema ir pagerės sveikata.

Tiesioginio srauto sistema RO400C iš vandens pašalina visas kenksmingas medžiagas ir teikia tyrą šaltinio vandenį, kurį taip malonu gerti.

Naudojantys šį veiksmingą filtravimo sistemą sutaupo pinigų, nes nereikia pirkti vandens buteliuose. Plaunant tyru vandeniu daržoves ir naudojant jį maisto gaminimui bus žymiai geresnis patiekalų skonis, o maistas taps sveikesnis. O ką jau kalbėti apie varginančias kalkių nuosėdas! Jos tiesiog bus pamirštos – virtuvės reikmenys ir indai atrodys lyg nauji ir tarnaus ilgiau.

RO400C filtravimo sistema technologijų požiūriu - pažangiausia, naujos kartos vandens valymo sistema, teikianti Jūsų namams neribotą tyro, švaraus ir sveiko vadens kiekį. Sistema teikia tyriausią vandenį, iš vandens išfiltruojami visi nešvarumai. Sistema yra su apsauginiu dangčiu, neleidžiančiu kauptis nešvarumams. Montuojama po kriaukle (plautuve), reikalinga elektra vandens slėgio pakėlimo siurbliukui. Šiai naujos kartos sistemai nereikalinga vandens saugojimo talpa (bakelis), taigi ji neužima daug vietos po kriaukle. Tiesioginio srauto filtravimas užtikrina, kad bet kuriuo metu gausite patį tyriausią ir švariausią vandenį. Filtruotas vanduo niekur neužsistovės ir jo, kaskart išvykus, ilgesniam savaitgaliui - nereikės išleidinėti.

Modernioje RO400C sistemoje yra įmontuotas procesorius su automatine RO membranos praplovimo funkcija. Ši funkcija sumažina vandens sąnaudas membranos praplovimui, ženkliai sumažina išvalyto vandens savikainą. Taip pat procesorius stebi ir pagal apkrovimą reguliuoja sistemos darbą, informuoja apie filtrų užterštumą. 

Funkcija "45 min. apsauga" - sistema automatiškai atjungs vandens tiekimą į sistemą, jei ištisai dirbs 45 minutes. Šios funkcijos dėka, išvengsite buto, namo ar kaimynų apipylimo. 

RO400C naudoja atvirkštinio osmoso ir penkių pakopų filtravimo sistemą, o tai yra veiksmingiausias geriamojo vandens valymo būdas. Ši sistema sertifikuota Vandens kokybės asociacijos. Vandens valymo sistemą RO400C sudaro penki filtrai (pakopos) ir papildomi elementai, kurių paskirtis pagerinti vandens valymo sistemos  eksploatacines savybes:

  • Trys „paruošiamieji“ filtrai.  Šių filtrų  paskirtis apsaugoti atbulinio osmoso (RO) membraną,  sulaiko visus teršalus, didesnius nei 1 mikronas (0001 mm). Norint užtikrinti  kokybišką vandens  sistemos darbą ir vandens valymą, „paruošiamuosius“ filtrus privalu keisti kartą per 6 mėn.  
  • Ypač didelio pralaidumo atbulinio osmoso membrana. RO membrana yra vandens valymo sistemos „širdis“, filtruojanti vandenį molekulių lygiu iki 0,0001 µm. Pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Būtent  atbulinio osmoso membrana  išvalo vandenį  96 –99 % nuo  visų žinomų teršalų. RO membranos tarnavimo laikas – apie 5 metai.
  • Galinis filtras, arba „post filtras“ . Aktyvuotos kokoso anglies filtras, pagerina  jau išvalyto vandens skonio savybes. Filtrą reikia keisti kartą metuose.
  • Vandens slėgio sukėlimo siurblys – palaiko tolygų vandens slėgį vandens valymo sistemoje, užtikrina tolygų sistemos darbą, pagerina išvalyto vandens kokybę.
  • Apsauga nuo vandens prasiskverbimo uždaro vandens tekėjimą avarijos atveju.
  • Procesorius su automatine RO membranos praplovimo funkcija. Ši funkcija sumažina  vandens sąnaudas membranos praplovimui, ženkliai sumažina išvalyto vandens savikainą. Taip pat procesorius stebi ir pagal apkrovimą reguliuoja sistemos darbą, informuoja apie filtrų užterštumą.
  • Spalvotas LCD informacinis ekranas  leidžia vizualiai stebėti sistemos darbą.
  • Vandens valymo efektyvumas - 96 - 99% nuo visų žinomų teršalų;

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Slėgio ribos

1,4 – 8,0 bar

Vandens temperatūros ribos

4 - 45 C°

Maksimalus sistemos našumas

1500 litrų per dieną (0,8 - 1 litras per minutę)

Membrana 400 GAL
Filtravimo elementų (pakopų) skaičius 5
Galimybė jungti papildomus priedus Yra
Vandens kranelis Cromuoto metalo viengubas
Selenoidinių vožtuvų sistema Yra
Slėgio pakėlimo siurblys Yra
Apsauginis korpusas Yra

LCD ekranas

Yra

Procesorius

Yra

Vandens bako talpa Nėra

Išmatavimai

(Aukštis x Plotis x Gylis)

47 x41 x 19,5

 


Komplektacijoje:

Vandens valymo sistema su apsauginiu korpusu;

Chromuoto metalo viengubas vandens kranelis;

Membrana; 

Vandens tiekimo jungtis;

Vandens tiekimo rutulinis vožtuvas;

Drenažo balnelio vžtuvas;

Vamzdeliai sistemos sujungimui;

Sistemos korpuse integruotas aukšto slėgio siurblys;

Raktas membranai už(at)sukti;

Raktas kolboms už(at)sukti;Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink