BERNOULLI automatiniai filtrai

Prekės kodas: Bernoulli

Turimas kiekis: Išankstinis užsakymas

Didelio našumo BERNOULLI automatiniai filtrai su keliais filtravimo įdėklais

Vieno filtravimo įdėklo automatiniai filtrai BERNOULLI: BSP, BSS, BSG serijos.

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

DIDELIO NAŠUMO BERNOULLI AUTOMATINIAI FILTRAI SU KELIAIS FILTRAVIMO ĮDĖKLAIS: BMG SERIJA

Didelio našumo automatinio prasiplovimo vandens filtrai su keliais filtravimo įdėklais filtrai buvo įtraukti į BERNOULLI produktų portfelį 2013 m. Jie buvo sukurti, siekiant patenkinti rinkos paklausą kokybiškam filtravimui dideliais našumais.

Serija BMG yra pirmoji serija didelio našumo automatinio prasiplovimo vandens filtrų su keliais filtravimo įdėklais produktų linijoje. Serija sudaro keturi modeliai, DN 400 (16") DN 800 (32"), kurių našumas svyruoja iki 8400 m3/h. Dėka kelių filtro krepšeliu viename filtre įmanoma kokybiška filtracija iki 100 mikronų net ir aukštu slegiu. Tai reiškia, kad vienas filtras su keliais filtravimo įdėklais gali daryti kelių mažesnių vieno įdėklo filtrų darbą. Kaip rezultatas – labai efektyvus įrenginys, reikalaujantis mažiau vamzdžių. Pavyzdžiui, kaip ir vieno krepšelio serija BSG, BMG serija irgi naudoja GRP (Stiklo pluoštu Armuotas Poliesteris) kaip filtro korpuso medžiaga. GRP yra geriausias pasirinkimas jūros vandeniui valyti. Didelio našumo automatinio prasiplovimo vandens filtrai su keliais filtravimo įdėklais gali būti gaminami ir iš kelių plieno rūšių, kad atitikti specifiniams kliento reikalavimams ir poreikiams.

Filtro įdėklai

BMG serijos filtravimo įdėklai yra dviejų tipų. BERNOULLI standartiniai filtro įdėklai pagaminti iš nerūdijančio plieno (316L) arba titano. Bet reikalui esant gali būti ir iš kitų metalų (pvz., Duplex arba Super Duplex nerūdijantis plienas)

Filtravimo laipsniai skirtingų filtrų didžių

VIENO FILTRAVIMO ĮDĖKLO AUTOMATINIAI FILTRAI BERNOULLI: BSP. BSS, BSG SERIJOS

BSP serija

BSP serija buvo sukurta siekiant pasiūlyti ekonomiškai efektyvų sprendimą mažiems pajėgumams. BSP filtras pagamintas iš PVC (Polivinilchloridas). Serija sudaro 3 modeliai (DN 65 (2,5”) – DN 100 (4”)), kurių našumas iki 130 m3/h.

BSS serija

BSS serija pagaminta iš nerūdijančio plieno 316L. Ją sudaro septyni modeliai (DN80 (3") – DN 400 (16")), kurių našumas iki 2000 m3/h.

BSG serija

BSG serija buvo sukurta , kad patenkinti jūros vandens sunkios korozijos problemas. Serija pagaminta iš GRP (iš stiklo pluoštu armuoto poliesterio), kas suteikia BSG serijai dideli patvarumą ir mažą svorį. Serija BSG sudaro 11 modelių (DN 100(4") –DN700 (28")), kurių našumas iki 6400 m3/h.

Filtro įdėklai

BSP, BSS, BSG serijų filtrų filtravimo įdėklai yra dviejų tipų. BERNOULLI standartiniai filtro įdėklai pagaminti iš nerūdijančio plieno (316L) arba titano. Bet reikalui esant gali būti ir iš kitų metalų (pvz., Duplex arba Super Duplex nerūdijantis plienas).

Filtravimo laipsniai skirtingų filtrų didžių

Filtrų parinkimo lentelė

Filtravimo sistema
Filtro korpusas 08 x 44
Našumas (m3/h) 0,6 - 0,8
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink