Apie mus

 

UAB  "Akvasistema" įkurta 1998 metais. Pagrindinė įmonės veikla: vandens gerinimo filtrų prekyba; vandens mėginių cheminė analizė; vandens filtrų montavimas, garantinė ir po garantinė priežiūra; eksploatacinių priedų ir medžiagų tiekimas; kvalifikuotos specialistų konsultacijos.

UAB "Akvasistema" specialistų kvalifikacija leidžia suderinti praktinį patyrimą su naujausiais technikos pasiekimais bei technologijomis. Didelį dėmesį skiriame produktų, paslaugų bei klientų aptarnavimo kokybei. Sprendimai bei produktai, rekomenduojami vandens kokybės gerinimui yra optimalūs, taupantys vartotojų laiką bei pinigus. Visos mūsų komandos tikslas ir dėmesys teikti aukščiausio lygio paslaugas mūsų klientams.

 

Įmonės tikslas - patenkinti klientų poreikius, susijusius su vandens kokybės gerinimu. Turėdama tokį tikslą, UAB "Akvasistema", siekdama žengti kartu su šiuolaikinio verslo naujovėmis ir tendencijomis, ne tik klientus konsultuoja ofisuose, bet ir plėtoja savo veiklą perspektyvioje elektroninės komercijos srityje. Rūpindamasi tais Klientais, kurie neturi galimybės ar noro  gaišti laiką fizinei prekės paieškai, konsultacijoms, kainų lyginimui, alternatyvų svarstymui, važinėjimui į parduotuves, o galiausiai ir pačiam pirkimui, Klientas gali pasinaudoti e-parduotuvės pranašumais, kurie leidžia visą procesą padaryti paprastesniu, greitesniu, patogesniu, o svarbiausia - suteikiančiu galimybę sutaupyti.

 

Mūsų klientų pasitikėjimas. Mūsų sąžiningumas, lojalumas, atvirumas daro mus patikimu ilgalaikiu partneriu mūsų klientams.

 

Pagarba aplinkai/gamtai. Mes naudojame ekologiškas technologijas. Sprendimai yra skirti apsaugoti aplinką/gamtą. 

 

Rūpestis žmonėmis. Mes gerbiame visus įmonės partnerius (klientus, tiekėjus ir darbuotojus). Mes esame įsipareigoję sukurti sveiką darbo aplinką.

 

VIDEO:  Įmonės veiklos prezentacija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rašyk
Skambink