Prekių grąžinimas

Visoms prekėms suteikiama 14 dienų pinigų grąžinimo garantija.

 

Jeigu Jūsų netenkina įsigytos prekės, susisiekite su mumis el. paštu: info@akvasistema.lt arba telefonu 8 673 76272

 


Pirkėjas (vartotojas) turi teisę, atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, užpildęs prekių grąžinimo formą, per 14 dienų nuo prekės pristatymo, šiomis sąlygomis:

1. Pardavėjui gavus pranešimą apie atsisakymą pirkimo ir pardavimo sutarties, prekė grąžinama Pirkėjo sąskaita (t.y. Pirkėjas privalo padengti prekės grąžinimo išlaidas) per 14 dienų nuo pranešimo gavimo.

2. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

2.1. Prekės nebuvo naudojamos;

2.2. Prekės nebuvo sugadintos;

2.3. Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės;

2.4. Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kurią pirkėjas gavo kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą bei  pardavimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą;

2.5. Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą. Už grąžinamos prekės sukomplektavimą atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės ir pinigai negrąžinami.

3. Pardavėjui gavus grąžinamą prekę ir įvertinus jos kokybę, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie atsisakymą pirkimo ir pardavimo sutarties gavimo, grąžinama prekės kaina be siuntimo mokesčio, t.y.grąžinama tik prekės vertė. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

4. Pirkėjo (vartotojo) teisė atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju netaikoma, kai  pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms.

5. Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, pirkėjas privalo kreiptis į artimiausią UAB „Akvasistema" atstovybę  (adresus galite rasti čia). 

6. Garantinės priežiūros klausimais pirkėjas gali skambinti telefonu 8 864 70303 

7. Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo pirkėjo (vartotojo) teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

 


 

 

 

 

 

Rašyk
Skambink