SomSystem-6E-RX

Akcija -20%

Prekės kodas: SomSystem-6E-RX

Turimas kiekis: 12

SomSystem-6E-RX

€30400 €38000 su PVM
Sutaupote - €7600
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: ŠOMIS

SOMSYSTEM-6E. Tai yra naujas, mūsų įmonės specialistų sukomplektuotas filtras, neatsiliekantis nuo garsiųjų amerikietiškų filtrų WATERBOSS ar ECOWATER. Praktiškas, našus, bei daugiafunkcinis minkštinimo filtras, galintis be vargo susitvarkyti su kietumu ir nedideliu kiekiu geležies vandenyje. SOMSYSTEM serijos filtrai yra kompaktiški, todel neužims daug vietos, o naudojimas - visiškai supaprastintas. Vartotojui suprantamas filtro programavimas ir valdymas, filtravimo procesai yra automatizuoti, todel pakaks tiesiog periodiškai patikrinti druskos kiekį talpoje, o automatinio valdymo vožtuvo kompiuteris, koreguos filtro regeneracijų intervalus pagal jūsų vandens suvartojimą. Tokiu būdu optimizuojasi druskos ir vandens sąnaudos. Automatinio valdymo vožtuvo pagalba, filtras regeneracijos metu naudoja suminkštintą vandenį, todėl druskos talpa visada išlieka švari.

Vieno colio (1") distributorius, jungtys ir kitos detalės. Automatinis vožtuvas garantuoja vartotojui saugų vandens debetą. 1" detalės eliminuoja riziką ir pavojus, susijusius su prietaisų kalkėjimu dėl vandens srauto mažėjimu minkštinimi procese.

Dvigubos apsaugos mechanizmas patikimai apsaugo nuo vandens išsiliejimo iš talpos. SOMSYSTEM įranga FILL ciklo metu naudoja minkštą vandenį.

Nerasojantis apvalkalas apsaugo įrenginį nuo kondensato kaupimosi, suteikia patrauklią išvaizdą. Funkcionalus šiuolaikiškas dizainas.

24V elektros transformatorius: paprastas ir saugus pajungimas į elektros tinklą, nesudėtingas valdymas, aukšta saugumo klasė.

* Elektroninis, automatinis filtro valdymo vožtuvas;
* Filtro regeneracija priklauso nuo suvartoto vandens kiekio;
* Žemi eksploatacijos kaštai;
* Tvirtas ir patikimas korpusas.

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Slėgio ribos

bar

1,4 – 8,6

Vandens temperatūros ribos

4 - 49

Užpildo kiekis

ltr

5

Maksimalus leistinas bendras geležies kiekis vandenyje*(konsultuotis)

mg/l

0,5

Maksimalus leistinas kietumas vandenyje

mg-ekv/l

13,6

Nominalus/Maksimalus debitas

m3/h

0,5-0,7

Vid. vandens sąnaudos regeneracijos metu

l

60-80

Vid. druskos sąnaudos regeneracijai

kg.

0,8

Druskos talpos dydis

kg.

15

Pajungimo diametras

 

3/4''

Išmatavimai

(Gylis x Plotis x Aukštis)

cm 36,0 x 20,3 x 51,0

SOMSYSTEM minkštinimo sistemose paruoštas vanduo, sutaupys Jūsų laiko ir pinigų, buities prietaisų priežiurai ir remontui, nes neleis susidaryti netirpioms apnašoms - kalkėms. Šildymo ir garo katilai bus taupesni, nes nereikės papildomai šildyti storo kalkių sluoksnio, skalbdami audinius nebenaudosite brangių priedų nuo apkalkėjimo, sunaudosite mažiau skalbimo, minkštinimo priemonių. Įrenginių kaitinimo elementai bus švarūs - neišteps audinių, prietaiso sudedamųjų dalių, o suminkštintu vandeniu išplauti indai spindės ir atrodys švaresni.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink