SPA dušo galvutė su turmalinu ir germaniu LED1000N

Populiari

Prekės kodas: LED1000N

Turimas kiekis: 79

SPA dušo galvutė su turmalinu ir germaniu LED1000N

€2500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Galvutės skersmuo: 80 mm; dušo galvutės ilgis: 225 mm

Nefiltruotame vandenyje beveik visada pasitaiko geležies, kalkių, chloro ir kitų cheminių priemaišų. Chloras, kurio gausu karštame vandenyje, per odą ir plaučius patenka į žmogaus organizmą ir taip sukelia nemalonius pojūčius ir problemas, kurias sunku pašalinti be gydymo. Nuodingi chloro junginiai yra linkę kauptis plaučiuose. Dėl to susilpnėja ir mūsų imuninė sistema. To pasekoje sausėja oda, pradeda niežėti kūno vietas, išsausėja ir skilinėja plaukai.

UAB "Akvasistema" rekomenduoja problemos sprendimą! SPA dušas su turmalinu ir germaniu pakeis Jūsų draugavimo su vandeniu kokybę.

Šviečianti įvairiomis spalvomis LED SPA dušo galvutė:

 1. Nereikia baterijų.
 2. Pro dušo galvutę tekant vandens srovei, savaime užsidega LED apšvietimas ir dega, kol teka vanduo.
  1. Jeigu vandens temperatūra neviršija 32°C, matysite žalią šviesą;
  2. Vandens temperatūrai esant nuo 33°C iki 41°C, matysite žydrą šviesą;
  3. Vandens temperatūrai esant nuo 42°C iki 50°C, matysite raudoną šviesą;
  4. Vandens temperatūrai pakilus iki 51°C ir daugiau, matysite mirksinčią raudoną šviesą.
 3. LED šviesos spalva priklauso nuo vandens temperatūros.

Šviečianti LED SPA dušo galvutė viduje turi trijų rūšių keramikinių rutuliukų.

Pilki ir balti keramikiniai rutuliukai savo sudėtyje turi germanio ir kitų retų elementų, kurių gausu Kinijos žemėje. Homeopatai mano, kad šios medžiagos mažomis koncentracijomis teigiamai įtakoja žmogaus sveikatą. Rudos spalvos rutuliukai pagaminti iš kaolino (baltojo molio) ir turmalino, kurį dar vadina „stebuklingu akmeniu“. Turmalinas pasižymii įvairiomis neįprastomis sąvybėmis.

 1. Moksliniais tyrinėjimais įrodyta, kad pro turmalino sluoksnį tekantis vanduo išsivalo ir įgyja naudingų sąvybių. Pirmiausiai, vanduo tampa sterilus, nes bakterijos ir mikroorganizmai sulaikomi mineralo nano-porose. Toksiniai sunkiųjų metalų jonai taip pat adsorbuojami. Be to, vanduo tampa šiek tiek šarminis: jame padidėja hidroksilo jonų koncentracija. Tai vyksta dėl to, kad tarp skirtingų turmalino kristalų paviršiaus vietų atsiranda elektrinė įtampa iki 107 V/m, kuri sukelia vandens elektrolizę. Vandens pH pakyla iki 7,4 – 7,6.
 2. Šie keramikos rutuliukai praturtina vandenį apie 15 elementais: Na, K, Mg, Ca, Si ir kitomis, kurie reikalingi žmogaus organizmui.
 3. Dar vieną procesą, kuris vyksta turmalinui kontaktuojant su vandeniu, galima pavadinti „vandens suaktyvinimu“. Pasirodo, kad kambario temperatūroje turmalino kristalai spinduliuoja infraraudonąja šviesa (bangos ilgis nuo 4 um iki 14 um). Ši spinduliuotė sukelia vandens molekulių vibraciją, kuri, pasiekus rezonansą, gali nutraukti kai kurius vandenilio rišius ir suskaldyti stambius molekulių aglomeratus į smulkesnius, turinčius tik 5-6 molekules. Tai pagerina vandens fizikines sąvybes, dėl ko žmogaus organizme suintensyvėja skysčių mikrocirkuliacija, padidėja įvairių medžiagų tirpumas, greitėja metabolizmas. Kraujyje mažėja pieno rūgšties ir riebalų koncentracija.
 4. Kai kurie specialistai mano, kad kontaktas su turmalinu pagerina žmogaus protinius sugebėjimus, padeda atsikratyti streso, stimuliuoja kraujotaką ir stiprina imunitetą. Kolumbijos universiteto mokslininkai mano, kad negatyvūs jonai žiemos laikotarpiu padeda nugalėti depresiją. Taip pat suaktyvinus metabolizmą Jūs atsikratysite viršsvorio.
 5. Daug profesionalių sportininkų pasakoja, kad naudojasi turmalinu ir mano, kad jis pagerina jų fizinę būseną, padeda atsigaivinti po sunkių treniruočių.

Parsiųsti aprašymą

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink