CETAMINE F360

Prekės kodas: F360-0.5

Turimas kiekis: 97

Inhibitoriai CETAMINE ir FERROLIX

Sistemų apsaugos priemonės - korozijos inhibitoriai - apsaugo uždarą cirkuliacinę šildymo ar šaldymo sistemą nuo korozijos ir neleidžia formuotis nuoviroms (paprastai kalbant – CaCO3 kalkėms). Kodėl tai svarbu? Todėl, kad visos šildymo sistemos ir atskirų prietaisų (katilo, šilumokaičio, cirkuliacinio siurblio ir tt.) ekonomiško ir sklandaus tarnavimo laikas tiesiogiai susijęs su šildymo sistemos priežiūra ir švara.

Kad sistema ilgai tarnautų ir išliktų švari, ją reikia tinkamai paruošti darbui. Jei sistema naujai sumontuota, ją užtenka praskalauti švariu šiltu vandeniu. Jei sistema jau buvo eksploatuota, prieš keičiant katilą ją rekomeduojama praplauti. Tinkama praplovimo priemonė – neutralaus pH plovikliai "Cetamine" arba stipresnis ploviklis "Ferrolin".

Antras svarbus žingsnis – užpildymo vandens paruošimas. Dauguma dujinių katilų gamintojų (pvz. Junkers, Buderus, Vaillant, Immergas, Ariston, Baxi) rekomenduoja paruošti užpildymo vandenį į jį įterpiant cheminius priedus, pvz. inhibitorių "Cetamine". Inhibitoriai apsaugo šildymo prietaisus ir visą vamzdyną nuo korozijos, neleidžia susidaryti kietosioms apnašoms, palaiko stabilų termofikato pH. Jeigu sistemoje yra Aliuminio – naudojama CETAMINE F360 ir pH palaikomas <8,5. Jeigu sistemoje nėra Aliuminio – naudojama CETAMINE F300 ir pH palaikoma >8,5.

Tinkamai darbui paruošta šildymo sistema sunaudoja mažiau dujų, ilgiau tarnauja šildymo prietaisai, sumažėja avarijų ir remonto tikimybė.

€3000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

CETAMINE F360 yra organinis produktas, kuris, suformuodamas apsauginę plėvelę, apsaugo karšto vandens sistemas, uždaras aušinimo sistemas ir atšaldyto vandens sistemas nuo korozijos ir nuovirų susidarymo.

CETAMINE F360 produkto sudėtyje esantys poliaminai, suformuoja apsauginę plėvelę, kuri sudaro nepralaidų barjerą tarp ištirpusio deguonies ir metalo paviršiaus, tokiu būdu sustabdo deguoninę koroziją.

Naudojant CETAMINE F360 uždarose sistemose pH palaikomas 7,0 – 8,5 ribose, taip aliuminio korozija sustabdoma dėl proceso pasyvacijos greičio.

Aminų plėvelė esanti CETAMINE F360 produkto sudėtyje, modifikuoja kalcio karbonatų kristalinę gardelę, kuri suformuoja antikorozinį sluoksnį. Dozavimas: 500 gr į 100 ltr sistemos vandens.

Įpakavimas: 500gr.

 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Inhibitoriai CETAMINE ir FERROLIX Sistemų apsaugos priemonės - korozijos inhibitoriai - apsaugo u..
€2800
457
Rašyk
Skambink