Užpildas SPA dušo galvutei su turmalinu ir germaniu LED-min

Populiari

Prekės kodas: LED-min

Turimas kiekis: 4

€550 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Užpildas SPA dušo galvutei: 2 rūšių keramikiniai rutuliukai.

Pilki keramikiniai rutuliukai savo sudėtyje turi germanio ir kitų retų elementų, kurių gausu Kinijos žemėje. Homeopatai mano, kad šios medžiagos mažomis koncentracijomis teigiamai įtakoja žmogaus sveikatą. Rudos spalvos rutuliukai pagaminti iš kaolino (baltojo molio) ir turmalino, kurį dar vadina „stebuklingu akmeniu“. Turmalinas pasižymii įvairiomis neįprastomis sąvybėmis.

  1. Moksliniais tyrinėjimais įrodyta, kad pro turmalino sluoksnį tekantis vanduo išsivalo ir įgyja naudingų sąvybių. Pirmiausiai, vanduo tampa sterilus, nes bakterijos ir mikroorganizmai sulaikomi mineralo nano-porose. Toksiniai sunkiųjų metalų jonai taip pat adsorbuojami. Be to, vanduo tampa šiek tiek šarminis: jame padidėja hidroksilo jonų koncentracija. Tai vyksta dėl to, kad tarp skirtingų turmalino kristalų paviršiaus vietų atsiranda elektrinė įtampa iki 107 V/m, kuri sukelia vandens elektrolizę. Vandens pH pakyla iki 7,4 – 7,6.
  2. Šie keramikos rutuliukai praturtina vandenį apie 15 elementais: Na, K, Mg, Ca, Si ir kitomis, kurie reikalingi žmogaus organizmui.
  3. Dar vieną procesą, kuris vyksta turmalinui kontaktuojant su vandeniu, galima pavadinti „vandens suaktyvinimu“. Pasirodo, kad kambario temperatūroje turmalino kristalai spinduliuoja infraraudonąja šviesa (bangos ilgis nuo 4 um iki 14 um). Ši spinduliuotė sukelia vandens molekulių vibraciją, kuri, pasiekus rezonansą, gali nutraukti kai kurius vandenilio rišius ir suskaldyti stambius molekulių aglomeratus į smulkesnius, turinčius tik 5-6 molekules. Tai pagerina vandens fizikines sąvybes, dėl ko žmogaus organizme suintensyvėja skysčių mikrocirkuliacija, padidėja įvairių medžiagų tirpumas, greitėja metabolizmas. Kraujyje mažėja pieno rūgšties ir riebalų koncentracija.
  4. Kai kurie specialistai mano, kad kontaktas su turmalinu pagerina žmogaus protinius sugebėjimus, padeda atsikratyti streso, stimuliuoja kraujotaką ir stiprina imunitetą. Kolumbijos universiteto mokslininkai mano, kad negatyvūs jonai žiemos laikotarpiu padeda nugalėti depresiją. Taip pat suaktyvinus metabolizmą Jūs atsikratysite viršsvorio.
  5. Daug profesionalių sportininkų pasakoja, kad naudojasi turmalinu ir mano, kad jis pagerina jų fizinę būseną, padeda atsigaivinti po sunkių treniruočių.

 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink