• Vandens minkštinimo sistema TRIPLEX M-45E

Prekės kodas: Triplex-M-45E

Turimas kiekis: 1

Gamintojas: ŠOMIS

€1,837.73

Jums reikalingas minkštas vanduo nepertraukiamu našumu gamyboje!

Vandens kietumą nusako kalcio ir magnio jonų koncentracija. Šių medžiagų junginių nuosėdos kaupiasi ant buitinių prietaisų, šildymo elementų ir kitų paviršių. Vandens minkštinimo (nukalkinimo) filtrai pašalina iš vandens kalcio ir magnio jonus, lemiančius vandens kietumą. Vandens minkštinimo filtrą sudaro: filtro korpusas su filtravimo užpildu, automatinis valdymo vožtuvas ir druskos talpa. Vandens minkštinimo filtrai turi automatinį valdymą, kuris seka pagaminto vandnes kiekį, reikiamu metu atjungia ir pajungia filtrą, valdo visas regeneracijos operacijas. Filtro užpildas - katijonitinė derva. Užpildo atnaujinimui naudojamas druskos tirpalas, kurį filtras pasiruošia iš presuotos NaCl druskos. Vandens minkštinimo proceso metu kietas vanduo teka per kationitinę įkrovą, esančią filtro viduje. Kalcio ir magnio jonai, jonų mainų būdu, pakeičiami tirpiais natrio jonais, kurie nesudaro nuosėdų ant kaitinamųjų paviršių. Kai įkrova užsipildo kalcio ir magnio jonais, ją reikia atnaujinti. Regeneracijos metu specialus druskos tirpalas (jį pasiruošia pats filtras) ir vanduo , tekėdamas skirtingomis kryptimis ir skirtingais greičiais, plauna užpildą. Panaudotas vanduo ir druskos tirpalas yra drenuojami. 

Duplex ar Triplex modelio filtruose vandenyje ištirpę kalcio ir magnio jonai sulaikomi katijonitine derva užpildytoje kolonoje. Derva regeneruojama sočiu valgomosios druskos (NaCl) tirpalu. Filtrai taip pat pašalina iš vandens nedidelius kiekius ištirpusios geležies. 

Filtrų sistemą sudaro: 3 vnt filtro korpusai su katijonitine derva, 3 vnt automatinio valdymo vožtuvai, druskos tirpalo talpa.

Filtrai filtruoja visi vienu metu. Kai vienas filtras pradeda regeneruotis, kiti du dirba 2 vn x 1,4 m3/h = 2,8 m3/h našumu.


TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Maks.leistinas vandens slėgis

bar

8,0

Vandens temperatūros ribos

°C

Nuo +4 iki +38

Užpildo kiekis

l

3 x 45 = 135 ltr

Filtravimo kolonos dydis

 

3 vnt x 10"x54" 

Nominalus nepertraukiamas našumas

/Maksimalus debitas

m3/h

 3 vnt x 1,4 = 4,2

 3 vnt x 1,8 = 5,4

Vid. vandens sąnaudos regeneracijos metu ltr ~140
Vid. druskos sąnaudos regeneracijai kg. ~7,2
Druskos talpos dydis kg. 75

Elektros energijos reikalavimai

  220V/50Hz;
Valdymo vožtuvo galingumas W 5

Pajungimo diametras

 

3/4'' arba 1"

Filtravimo sistemos išmatavimai

(Plotis x Gylis x Aukštis)

cm 3 vnt x 25x25x160 + druskos bakas

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink